Contact

Sediul Central, Calea Aurel Vlaicu, nr. 282

Secretariat

Tel: 0257.227.056 (int 11); Fax: 0257.227.055
email: daciaservice@rdsar.ro

Vânzări autovehicule noi DACIA

Tel/Fax:0257.275.690; Fax – 0257.227.055
email: vanzari@verbita.ro

ConsilierTelefonEmail
Tamas Ianko0751 179 363ianko.tamas@verbita.ro
Cristian Scheip0758 114 151cristian.scheip@verbita.ro
Crișan Cornelius0728 107 399crisan.cornelius@verbita.ro

Vânzări autovehicule noi RENAULT

Tel:0257.275.152; Fax – 0257.275.152
email: vanzari@verbita.ro

ConsilierTelefonEmail
Iovi Octavian0745 023 094octavian.iovi@verbita.ro
Adrian Tipei0757 064 509adrian.tipei@verbita.ro

Vânzări autovehicule de ocazie

Sebastian Pascut – 0758.034.281
email: sebastian.pascut@verbita.ro / vehiculedeocazie@verbita.ro

Vânzări piese schimb

Tel:0257.227.056 int. 14; 0726.222.704;
email: depozit@verbita.ro

Înmatriculări auto

Emilia Popovits  – 0730 009 729

                                – 0257.175.153     

Contabilitate

Tel: 0257.227.056 int. 25
email: contabilitate@verbita.ro

Departament juridic

Tel: 0257.227.056 int. 37
email: muresan.oana@verbita.ro

Departament marketing

Tel:0257.227.056 int. 42
email: marketing@verbita.ro

Recepţie Mecanică Dacia

Tel:0257.227.050; 0257.227.056 int. 18; 0733.103.049
email: mecanica@verbita.ro

Recepţie Mecanică Renault

Tel:0257.227.011

Tinichigerie/Caroserie

Tel:0257.227.056 int. 28; 0727.772.168
email: caroserie@verbita.ro

I.T.P

Tel: 0257.227.056 int. 24; 0730.188.342
email: claudiu.pistol@verbita.ro

Şcoala de şoferi

Tel: 0257.275.960; 0728.285.314
email: scoala@verbita.ro

Compania de taxi

Tel: 944, 0741.200.300; 0257.275.650; 0726.336.969
email: taxi@verbita.ro

Rent a car

Fax: 0257.275.163; 0742.212.223; 0728.212.223
email: rent_a_car@verbita.ro

Asistenţă tehnică NON-STOP

Tel: 0741.199.910, 0728.828.637, 0758.093.883, 0248.500.500

Verbiţă Broker de Asigurare

Tel/Fax: 0257.275.162; 0721.211.504
email: broker@verbita.ro

Verbiţă Leasing IFN

Tel/Fax: 0257.275.153; 0720.000.712
email: leasing@verbita.ro

Punct de lucru Aradul Nou Calea Timişorii, nr.52

Vânzări autovehicule noi DACIA

Tel: 0257.278.752; Fax: 0357.434.753

Consilier vânzări: Florin Somoșan – 0758.114.141
email: florin.somosan@verbita.ro

Service auto

Tel: 0257.278.752; 0357.434.753
email: service.ar-nou@verbita.ro

Piese schimb

Tel: 0257.278.752; 0758.114.157
email: magazin.arnou@verbita.ro

 

Magazin piese schimb Uta Str. Constantin Brâncoveanu, nr. 4

Tel/Fax: 0257.275.750
Mobil: 0758.114.156
email: magazin.uta@verbita.ro

Magazin piese schimb Micalaca Calea Radnei, nr. 221

Tel/Fax: 0257.219.290
Mobil: 0758.114.155
email: magazin.micalaca@verbita.ro

Magazin piese schimb Chişineu Criş Str. Înfrăţirii, nr. 92

Tel/Fax: 0257.351.136
Mobil: 0758.114.154
email: magazin.chcris@verbita.ro